Se afișează postările cu eticheta EXCESE DE PAŞTI. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta EXCESE DE PAŞTI. Afișați toate postările

miercuri, 11 aprilie 2012

DSP Dâmboviţa vă sfătuieşte - FĂRĂ EXCESE DE PAŞTI!

Direcţia de Sănătate Publică Dâmboviţa recomandă populaţiei ca în perioada celebrării Sfintei Sărbători de Paşte, să evite excesele alimentare, în special în ceea ce priveşte consumul de ouă şi alcool.