Se afișează postările cu eticheta Jandarmii dâmboviţeni susţin LET S DO IT ROMÂNIA. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Jandarmii dâmboviţeni susţin LET S DO IT ROMÂNIA. Afișați toate postările

joi, 10 mai 2012

Bravo lor! Jandarmii dâmboviţeni susţin LET S DO IT ROMÂNIA!

Sâmbătă, 12 mai a.c., efective din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Judeţean Dâmboviţa, vor participa la acţiunile de ecologizare care se vor desfăşura la nivelul judeţului Dâmboviţa, în cadrul campaniei naţionale „Let's Do It, Romania.”