Sindicaliştii de la “Cartel Alfa” şi BNS Dâmboviţa au ieşit în stradă pentru a protesta faţă de semnarea Tratatului Fiscal al Uniunii Europene.
Se afișează postările cu eticheta Soferii damboviteni protestatari pentru o zi. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Soferii damboviteni protestatari pentru o zi. Afișați toate postările
miercuri, 29 februarie 2012
Abonați-vă la:
Postări
(
Atom
)