Echipa de salvatori montani din judeţ a aniversat 30 de ani de la
înfiinţarea sa de către profesorul Doru Deaconescu, în prezent, şeful
formaţiunii, Dan Suditu, regretatul Costică Avramescu, alături de alţi
pasionaţi de munte.
Se afișează postările cu eticheta festivitate de premiere. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta festivitate de premiere. Afișați toate postările
sâmbătă, 3 noiembrie 2012
Abonați-vă la:
Postări
(
Atom
)